In Person header2.jpg

Pracownik produkcji w Nijmegen

  • Plaats NIJMEGEN
  • Vakgebied Productie
  • Opleidingsniveau Praktijkervaring
  • Aantal uren per week 40 uur
  • Dienstverband Vast dienstverband

Over de functie

Opis pracy:
- czyszczenie pojemników transportowych za pomoca rozpylacza wysokocisnieniowego;
- kontrola jakosci pojemników;

Over het bedrijf

Firma znajdujaca sie w Nijmegen, specjalizujaca sie w zakresie klimatyzowanej logistyki zywnosci poszukuje osób na stanowisko: pracownik produkcji odpowiedzialny za czyszczenie pojemników transportowych.

Functie eisen

Wymagamy:
- dobrej kondycji fizycznej
- dostepnosc w pelnym wymiarze godzin;
- gotowosc pracy na zmiany;

Wat wij bieden

Stawka godzinowa jest zalezna od wieku i doswiadczenia kandydata.
Jezeli potrzebujesz wiecej informacji, skontaktuj sie z nami!
Mozesz skontaktowac sie z nami za posrednictwem Regiomidden@inperson.nl

Toch opzoek naar iets anders?

Of stuur ons een open sollicitatie: Open sollicitatie sturen

Nijmegen, Oranjesingel 30 Nijmegen

Oranjesingel 30
6511 NV Nijmegen
024-7513610