Praca w magazynie - Haaften - Reachtruckchauffeur / Orderpicker ze skanerem

Over de functie

Biuro pracy In Person poszukuje dla jednego ze swoich klientów w miejscowosci Haaften, pracowników na stanowisko :

- Orderpicker
- Reachtruckchauffeur

Jest to praca stala, w magazynie z zywnoscia, napojami i alkoholem.
Odbywa sie w systemie 2 zmianowym od 6:00 – 15:00, oraz od 15:00 – 24:00.
Zamówienia zbierane sa ze skanerem, na wózku BT-ej.

Przy dobrym doswiadczeniu istnieje mozliwosc podwyzszenia stawki

Zwrot kosztów transportu.

Wyplaty co tydzien na konto

Nie zapewniamy mieszkan sluzbowych oraz transportu

Wymagana znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego

Prosze wysylac CV na: Malwina.Benduch@inperson.nl

Malwina - 0613701846

Samenvatting

  • Vakgebied:
    • Logistiek/Inkoop/Transport
  • Opleidingsniveau:
    • Praktijkervaring
  • Dienstverband: Tijdelijk
  • Aantal uren per week: 40
  • Plaats: 'S-GRAVENHAGE

Over het bedrijf

Dla jednego z naszych klientow w Haaften pozukujemy pracownikow na stanowisko : Reachtruckchauffeur / Orderpicker

Functie eisen

- elastycznosc, checi do pracy
- mile widziane doswiadczenie w sektorze logistycznym
- dla Reachtruckchauffeura - obowiazkowy certyfikat + doswiadczenie

Wat wij bieden

Dla Reachtruckchauffeur’a 11,18 brutto + 0,15 netto na godzine + dodatki zmianowe

Dla Orderpickera 10,18 brutto + 0,14 netto na godzine + dodatki zmianowe

Contactgegevens vestiging Den Haag

  • Prinses Margrietplantsoen 33
  • 2595 AM Den Haag
  • Telefoonnummer 070-3614444
  • Faxnummer
  • denhaag@inperson.nl

Consultant

  • In Person Den Haag
  • 074-361 44 44
Doorsturen