Pracownik Logistyczny DHL Tiel

Over de functie

Jako pracownik logistyczny pracujesz w inspirujacych warunkach, gdzie przez 24 godziny pracujemy nad zaopatrzaniem najwiekszych firm sieciowych w Holandii. Szukamy pracownikow logistyki, ktorzy razem z nami chcieliby podnosic wydajnosc w DHL Supply Chain w Tiel.
Pracujemy nad tym, aby tysiace produktow trafily na wlasciwe miejsce w centrum sortowania DHL. Aby to osiagnac, zaleznie od funkcji jestes miedzy innymi odpowiedzialny za:
- sortowanie reczne oraz skladowanie towaru za pomoca skanera
- praca w/g instrukcji i procedur co do bezpieczenstwa pracy
- nieprawidlowosci meldowac przelozonemu
- dbac o czystosc w obszarze swojego stanowiska

Samenvatting

  • Vakgebied:
    • Logistiek/Inkoop/Transport
  • Opleidingsniveau:
    • Praktijkervaring
  • Dienstverband: Tijdelijk
  • Aantal uren per week: 40
  • Plaats: TIEL

Over het bedrijf

Widzisz je wszedzie: ciezarowki, busy oraz samoloty w charakterystycznym zoltym kolorze z czerwonymi literami. DHL jest pracodawca, ktory jest w czolowce transportu ekspresowego oraz logistyki. DHL Tiel jest partnerem wiekszosci znanych i duzych sklepow budowlanych

Functie eisen

Wymagania:
- znajomosc jezyka niderlandzkiego lub angielskiego
- praca zmianowa
- doswiadczenie w logistyce milo widziane
- mieszkasz w Tiel lub okolicy
- jestes dostepny na dluzej, przy dobrym funkcjonowaniu mozna pracowac przez 2 lata
- masz wlasne miejsce zamieszkania oraz wlasny transport
- jestes odpowiedzialny
- umiesz pracowac w grupie
- mozesz pracowac ciezko fizycznie
- pracujesz dokladnie

Wat wij bieden

Co oferujemy
Prace w przyjemnej oraz zaangazowanej grupie ludzi w miedzynarodowej organizacji. Stawka godzinowa od 23 roku zycia wynosi 9.53 bruto na godzine. Dodatkowo zwracane sa koszty przejazdu. Od godziny 18:00 do godzin nocnych obowiazuje dodatek zmianowy.
Chetny? Wyslij swoje CV oraz list motywacyjny na dhltiel@inperson.nl lub zadzwon pod 06-23085218, nie rozmawiamy po polsku.

Contactgegevens vestiging Tiel

Consultant

  • In Person DHL Tiel
  • 06-23085218
Doorsturen